Maciej Górnicki: o mnie...
flower

Jestem z wykształcenia teologiem, skończyłem KUL (studia magisterskie i doktoranckie). W marcu 2014 r. obroniłem pracę doktorską z teologii duchowości (Antropologia czternastowiecznych mistyków angielskich w świetle ich pism). Jestem także członkiem i liderem gliwickiej wspólnoty Szekinah, która łączy w sobie elementy ruchu charyzmatycznego, Światło-Życie oraz nastawienie na trwałe zaangażowanie w ewangelizację i tworzenie środowiska chrześcijańskiego.

Na pozostałych moich stronach znajdują się informacje na temat teologii i poradnictwa. Na stronie poświęconej poradnictwu zawarłem podstawowe informacje na temat counsellingu.

Zazwyczaj jestem zajęty 24 godziny na dobę. Oprócz pracy w Opoce (www.opoka.org.pl) uczę angielskiego, piszę różne teksty, zajmuję się ogródkiem, muzykuję... Zastanawiam się tylko, czy przed emeryturą uda mi się kiedyś być "nie zajętym" - więc może jednak postaram się częściej aktualizować te strony?

Muzyką zajmuję się nieprofesjonalnie. Moim głównym instrumentem i pierwszą miłością w muzyce jest gitara (przede wszystkim klasyka i jazz), ale nie gardzę też klawiszami - zdarza mi się grywać na organach kościelnych, syntezatorze (MIDI!) itp.


Jeśli bardzo ci zależy, możesz mnie nawet obejrzeć

Powrót nastronę główną...